Arina | Ankara Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Kız Öğrenci Yurdu Arina

Ankara Kız Öğrenci Yurdu Arina

Arina Ankara Kız Yurdu Ankara Kız Öğrenci Yurdu Arina

Üniversite yerleştirme sonuçları açıklandı ve artık öğrenciler hangi şehirlere eğitim almak için gideceklerini öğrendiler. Heyecan ve stres dolu bir dönemden geçen öğrenciler kalacakları yerleri ve eğitim alacakları yerleri düşünmeye başladılar. Gönül isterdi ki tüm öğrencilerimize Arina’da kalacak yer verebilsek ve onlara bir yuva olabilsek. Fakat şimdilik sadece Ankara kız öğrenci yurdu olarak hizmet verebilmekteyiz.

Ankara’da bulunan üniversiteleri kazanan ve eğitimine başlayacak olan kız öğrencilerimiz için evlerinin rahatlığını aratmayacak bir ortam hazırladık. Ön kayıtlarımız neredeyse tamamlanmak üzere ve asıl kayıtlara geçeceğiz. Ankara kız öğrenci yurdu Arina, birçok açıdan avantajlı bir konum ve yapıda, 2015 eğitim yılına başlamaya hazır bir şekilde sizleri bekliyor.

Tüm imkanlarımızdan faydalanabilmek ve Arina Kız Öğrenci Yurdunun bir üyesi olmak için artık acele etme zamanı geldi. Eğitim yılının ilk haftası yurdumuza kayıt yaptırmış öğrencilerimizle düzenleyeceğimiz tanışma partimizle, eğlenceli ve verimli zamanları birlikte geçirebileceğimizi göstermek istiyoruz. Ankara kız öğrenci yurdu Arina, tüm hazırlıklarını tamamladı ve sizleri bekliyor. Haydi siz de Arina ailesinin bir üyesi olun ve üniversitenin zorlu süreçlerinde size yardımcı olmamıza izin verin.

Tüm haklarımız saklıdır. © 2015 www.arinakizyurdu.com
Ziya Gökalp Caddesi Çaldıran Sok. No: 16 Kızılay - Çankaya / ANKARA
0312 431 15 25 | 0553 204 22 55

Arina | Ankara Kız Öğrenci Yurdu