Arina | Ankara Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Kız Yurdu ARİNA

Ankara Kız Yurdu ARİNA

Arina Ankara Kız Yurdu Ankara Kız Yurdu ARİNA

Ankara kız öğrenci yurdu denildiği vakit akla gelen isimlerden biri olmayı hedefleyen ve bu hedef uğruna tüm imkanları ile çalışmalar gerçekleştiren Arina, yeni dönem kayıtlarında siz öğrencilerimize kapılarını açıyor.

Öğrencilik hayatı oldukça zor bir süreçtir. Ankara’da kız öğrenci olmak ayrı bir öneme sahiptir. Her sene yüzbinlerce öğrencinin kayıt yaptırdığı Ankara’da bulunan üniversiteler, öğrenci yurtları ve yerleşkeler sürekli yenilik içerisine girmektedir. Arina, Ankara kız öğrenci yurtları içerisinde farklılığını ortaya koyan bir kurumdur.

Ankara’da öğrencilik hayatını yaşayacak öğrencilerin aileleri de öğrenciler kadar heyecan ve tedirginlik yaşamaktadır. Büyükşehir olmasının vermiş olduğu keşmekeşi ve zorlukları ile bambaşka bir hayat tecrübesi sunmaktadır öğrencilere. Kız öğrencilerin aileleri bu konuda farklı bir hassasiyet yaşayabilmektedirler. Bin bir zahmetle büyüttükleri, nazenin kızlarının artık evden ayrılma vakti gelmiş, kariyer konusunda adımlarını kendi imkanları dahilinde atması gerekmektedir.

Arina olarak, Ankara’da üniversite eğitimine başlayacak kız öğrencilerimiz için bir yurt değil bir yuva imkanı sunmak başlıca görevimizdir. Ankara kız öğrenci yurtlarının standart prosedürlerini benimsemek yerine, kız öğrencilerin ailelerinin gönül rahatlığıyla kızlarını emanet edebilecekleri bir ortam sunmaktayız. Kız yurtlarının tüm ihtiyaç ve şartlarını fazlasıyla sağlayan Arina, Ankara kız yurtları arasında tercih sebebi haline gelecektir.

Geleceğin bilinçli bireyleri ve önemli şahsiyetleri olacaklarına inandığımız kız öğrencilerimiz için, psikolojik ve sosyolojik anlamda kendilerini geliştirebilecekleri, hedeflerine odaklanabilecekleri ve huzur bulacakları bir yurt ortamı ile Ankara’da hizmete hazırdır.

Tüm haklarımız saklıdır. © 2015 www.arinakizyurdu.com
Ziya Gökalp Caddesi Çaldıran Sok. No: 16 Kızılay - Çankaya / ANKARA
0312 431 15 25 | 0553 204 22 55

Arina | Ankara Kız Öğrenci Yurdu