Arina | Ankara Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Özel Yurtlar

Ankara Özel Yurtlar

Arina Ankara Kız Yurdu Ankara Özel Yurtlar

Üniversite kayıt işlemleri ve bürokratik tüm işlemler artık e-devlet üzerinden gerçekleştirilmektedir. Sanal ortamda gerçekleştirilen birçok işlem nedeni ile yurt tercihleri ya da üniversite tercihlerinde çeşitli sorunlar yaşanabilmektedir. Üniversite eğitimi için gelecek öğrenciler uzaktan internet kullanarak gerçekleştirmeye çalıştıkları kayıtlar nedeni ile şehri tanıyamadan ve hatta göremeden eğitim dönemine geçiş yapacaklar.

Söz konusu uygulama aslında öğrencilere kolaylık sağlanması amacı ile geliştirilmiştir. Öğrencilerin sıkıntı yaşamadan üniversite ve yut kayıtlarını yapmalarını sağlayan uygulama ne yazık ki birçok öğrenci için de zorlu bir süreç haline gelmiştir.

Henüz yurt kayıtlarını yaptıramamış ve yurt tercihi yapmamış öğrenciler için Ankara Özel Yurtlarından Arina olarak sektörün en uygun fiyatlarını sunuyoruz. Eğitim döneminin başlamasına az bir süre kala kampanyalı fiyatlarımızla amacımız Ankara’da üniversite eğitimini alacak olan öğrencilerimize hizmetlerimizi sunabilmektir.

Ulaşım, beslenme, dinlenme, kariyer ve yaşam koçluğu gibi birçok konuda farklılık anlayışımızla verdiğimiz hizmetlerimiz ve daha fazlasını eğitim dönemi içerisinde de sunmaya devam edeceğiz. Yurt kayıtlarımız devam etmektedir ve özel fırsatlarımızdan faydalanmak için sizleri de bekliyoruz. Ankara’nın en merkezi konumunda olan yurt binamız sizler için yeni bir yuva olmayı bekliyor.

Tüm haklarımız saklıdır. © 2015 www.arinakizyurdu.com
Ziya Gökalp Caddesi Çaldıran Sok. No: 16 Kızılay - Çankaya / ANKARA
0312 431 15 25 | 0553 204 22 55

Arina | Ankara Kız Öğrenci Yurdu