Arina | Ankara Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Özel Yurtlarda Doğru Adres Arina

Ankara Özel Yurtlarda Doğru Adres Arina

Arina Ankara Kız Yurdu Ankara Özel Yurtlarda Doğru Adres Arina

2015 eğitim sezonunun açılması ile üniversite yolculuğu da başlamaktadır. Yeni eğitim döneminde zorlu süreçlerden geçerek Ankara’da bulunan üniversitelere girmeye hak kazanan birçok öğrenci hazırlıklara başlamış bulunmaktadır.

Ankara’da yurt arayışına giren tüm öğrencilerimiz için Ankara Özel Kız Yurdu Arina olarak sınırsız imkanlarımız ve konforlu yurt binamız ile bekliyor olacağız. Şehrin merkezinde, birçok üniversiteye sadece yürüme mesafesinde, 7/24 güvenlik sistemi ile korunan ve adeta 5 yıldızlı otel rahatlığında imkanlar sunan yurdumuza kayıtlarımız devam etmektedir.

Ankara özel yurtlarda doğru adresin Arina Kız Öğrenci Yurdu olduğunu deneyimlemek isteyen tüm öğrencilerimiz için uygun fiyat ve ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.  Güler yüzlü ve eğitimci kadromuz ile üniversite hayatınıza mutlu ve emin bir şekilde devam etmenizi hedeflemekteyiz.

Kariyer destek projelerimiz, sosyal sorumluluk sağlayan etkinliklerimiz, eğlence ve eğitimi bir arada bulabileceğiniz bir ortam sizleri bekliyor. Çalışma ve etüt salonlarımız sizlerin rahat ders çalışabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Ankara’da öğrenim görecek kız öğrencilerimiz için ev rahatlığında tasarladığımız yurt odalarımız ve binamız için geç kalmadan iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.  Tüm kayıt detayları ve fiyatlar hakkında bilgi almak için iletişim kısmında bulunan irtibat bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Yeni eğitim döneminde Arina ailesi olarak başarılarınızın devamını diler sizleri de aramızda görmek isteriz.

Tüm haklarımız saklıdır. © 2015 www.arinakizyurdu.com
Ziya Gökalp Caddesi Çaldıran Sok. No: 16 Kızılay - Çankaya / ANKARA
0312 431 15 25 | 0553 204 22 55

Arina | Ankara Kız Öğrenci Yurdu