Arina | Ankara Kız Öğrenci Yurdu

Başarı ve Güvenin Adresi Arina Öğrenci Yurdu

Başarı ve Güvenin Adresi Arina Öğrenci Yurdu

Arina Ankara Kız Yurdu Başarı ve Güvenin Adresi Arina Öğrenci Yurdu

Yurtlar, konaklama hizmeti veren işletmelerdir. Öğrenci yurtları, Türkiye’de son dönemlerde daha farklı bir bakış açısı ile ele alınan işletme türlerinden olmuştur. Yurtlar, ciddi tutarlarda yatırım yapılan işletmeler olarak, öğrencilerin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılamalıdır. Bu da başarılı bir yurt işletmeciliği ile sağlanabilmektedir.

Barınma, üniversite öğrencileri için öncelikli ihtiyaçlardan biridir. Rahat ders çalışabildikleri ve kendilerini güvende hissettikleri bir yerde kalmayı tercih eden öğrenciler için özel yurtlar ilk sırada yer almaktadır . Öğrencinin barındığı yerdeki problemlerin akademik başarıya olan etkisi gözlemlenerek, yurtların yapısı ve hizmetleri değerlendirilmeye alınmıştır.

Özel yurtların sadece konaklama tesisi olarak görülmemeli, öğrencinin akademik ve sosyal anlamda kendisini geliştirebileceği ve rahat hissedeceği bir mekan olmalıdır. Ankara öğrenci yurdu Arina, sadece bir konaklama tesisi değil, bünyesinde olan kız öğrenciler için bir yuvadır. Arina öğrenci yurdunda barınma anlamında tüm beklentiler karşılanırken, konfor ve sosyal anlamda da birçok hizmet sunulmaktadır. Ankara öğrenci yurtları arasında marka haline gelen Arina, öğrencilerinin huzuru, konforu ve başarısı için kendini adamış bir işletmedir.

Tüm haklarımız saklıdır. © 2015 www.arinakizyurdu.com
Ziya Gökalp Caddesi Çaldıran Sok. No: 16 Kızılay - Çankaya / ANKARA
0312 431 15 25 | 0553 204 22 55

Arina | Ankara Kız Öğrenci Yurdu